Dąbrówka Nowa 8, 05-620 Błędów, Polska  biuro@janfruit.pl 

Technologia Janfurit

Przechowywanie

To jeden z kluczowych etapów naszej pracy dlatego też stale unowocześniamy tą technologię: dziś korzystamy z chłodni ULO (Ultra Low Oxygen) o pojemności ponad 20 000 ton – dzięki temu nasze owoce zachowują świeżość przez cały rok.

 

Wstępne sortowanie
Owoce sortujemy na maszynie firmy GREEFA GEOSORT III https://www.youtube.com/watch?v=u4hZixvfebU pod względem wielkości, koloru i jakości z możliwością podziału na 35 grup posortowanych jabłek jednej odmiany -  robimy to z wydajnością 25 ton na godzinę. Wszystko po to, by móc realizować nawet najbardziej wymagające zamówienia dla Naszych klientów.

 

System komór buforowych
Przesortowane owoce w ilości 2 000 ton magazynujemy w specjalnie przygotowanych komorach chłodniczych, które zostały wyposażone w przesuwne regały zapewniające bezpośredni dostęp do każdej partii owoców. Dzięki temu możemy dostarczyć do Klienta pełen asortyment jabłek zachowujących świeżość i wartości odżywcze.

 

Linie pakując
W ciągu jednej godziny możemy przygotować ponad 30 ton spakowanych owoców. Linie pakujące zbudowaliśmy w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu, które spełnia najwyższe światowe normy.

 

Magazyn spakowanych owoców
Owoce, które przygotowujemy dla Państwa, oczekują na wysyłkę w pomieszczeniu o kubaturze 5000 m3, specjalnie przygotowanym na ten cel. Panuje tu obniżona wilgotność powietrza. Owoce na każdym etapie produkcji są chłodzone, dzięki czemu zachowują najwyższą jakość.

 

Doki załadowcze
W ilości 9 sztuk usprawniają załadunek oraz terminowość dostaw.

 

Rezerwowe zasilanie
W dbałości o najwyższą jakość naszej pracy i z szacunku do biznesu Naszych klientów przygotowaliśmy się na każdą ewentualność. Nad naszym bezpieczeństwem energetycznym czuwa agregat prądotwórczy o mocy 500 KW, który w każdej sytuacji jest w stanie zapewnić zasilanie awaryjne dla całego przedsiębiorstwa i terminowe zrealizowanie każdego zamówienia.

 

Flota logistyczna

Środki transportu, którymi dysponujemy pozwalają nam dostarczyć w krótkim czasie w dowolnym opakowaniu nawet duże partie towaru przy jednoczesnym zachowaniu jego pożądanych cech.